| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,8 m |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Konnektör 1 | NEMA 5-15P |
| Konnektör 2 | C13 kuplör |
| Konnektör 2 standart | IEC 60320 |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Kablo tipi | SJT |
| İletken sayısı | 3 |
| Maksimum akım | 15 A |
| AWG tel boyutu | 14 |
|---|
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 3 - 60 °C |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Çap | 7,6 mm |
|---|
| Ağırlık | 290 g |
|---|
| Paket genişliği | 250 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 325 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 308 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 330 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 505 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 235 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 60 adet |
| GTIN/EAN | 065030844833 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler