| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,83 m |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Dişi |
|---|---|
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 1 | C13 kuplör |
| Konnektör 2 | C14 kuplaj |
| Konnektör 1 standart | IEC 60320 |
| Konnektör 2 standart | IEC 60320 |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Kablo tipi | SJT |
| İletken sayısı | 3 |
| AWG tel boyutu | 14 |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Ağırlık | 287 g |
|---|
| Paket genişliği | 145 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 300 mm |
| Paket yüksekliği | 28 mm |
| Paket ağırlığı | 294 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 325 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 510 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 228 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 60 adet |
| GTIN/EAN | 0065030844796 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler