| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0.3 m |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Konnektör 1 | NEMA L5-20P |
| Konnektör 2 | NEMA L5-20R |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Kablo tipi | SJT |
| İletken sayısı | 3 |
| AWG tel boyutu | 12 |
|---|
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|---|
| Giriş akımı | 13 A |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Genişlik | 32,3 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 26,3 mm |
| Ağırlık | 172 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket genişliği | 290 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 142 mm |
| Paket yüksekliği | 45 mm |
| Paket ağırlığı | 178 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 515 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 310 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 295 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 120 adet |
| GTIN/EAN | 0065030883719 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler