| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0,9 m |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Dişi |
| Bağlayıcı 1 | NEMA 5-15P |
| Bağlayıcı 2 | 2 x NEMA 5-15R |
| Ceket malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Kablo tipi | SJT |
| İletken sayısı | 3 |
| Maksimum akım | 15 A |
| AWG tel boyutu | 16 |
|---|
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 60 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) |
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket genişliği | 170 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 115 mm |
| Paket yüksekliği | 15 |
| Paket ağırlığı | 250 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 360 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 330 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 210 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 50 adet |
| GTIN/EAN | 0065030887458 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler