| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0.3 m |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
|---|---|
| Konnektör 2 cinsiyeti | Dişi |
| Konnektör 1 | C14 kuplör |
| Konnektör 2 | NEMA 5-15R |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Kablo tipi | SVT |
| Maksimum akım | 10 A |
| Sertifikasyon | REACH, CE, UL |
| AWG tel boyutu | 18 |
|---|
| Giriş voltajı | 125 V |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Genişlik | 35 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 25 mm |
| Ağırlık | 722 g |
| Derinlik | 300 mm |
|---|---|
| Çap | 6,1 mm |
| Paket başına miktar | 10 adet |
|---|
| Paket genişliği | 300 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 320 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 732 g |
| Ana (dış) kutu genişliği | 330 mm |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 500 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 310 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 25 adet |
| GTIN/EAN | 0065030884860 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler