| Kablo uzunluğu | 100 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | Hayır |
|---|---|
| Konnektör 1 cinsiyeti | Hayır |
| Konnektör 2 | Hayır |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Hayır |
| Kablo malzemesi | Bakır |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Kablo çapı | 5 mm |
|---|---|
| Kalınlık | 4 mm |
| Ağırlık | 12,5 kg |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Paket ağırlığı | 20 kg |
|---|
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 85189000 |
|---|
| GTIN/EAN | 5712505477441 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler