| Kablo uzunluğu | 18,29 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 0 - %80 |
| Ağırlık | 1,76 kg |
|---|
| Paket genişliği | 350 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 460 mm |
| Paket yüksekliği | 92 mm |
| Paket ağırlığı | 1,71 kg |
| GTIN/EAN | 0065030842037 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler