| Kablo uzunluğu | 12,2 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 0 - %80 |
| Ağırlık | 1,1 kg |
|---|
| Paket genişliği | 255 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 325 mm |
| Paket yüksekliği | 66 mm |
| Paket ağırlığı | 1,19 kg |
| GTIN/EAN | 065030841979 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler