| Kablo uzunluğu | 10 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Maksimum çözünürlük | 1920 x 1200 piksel |
|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 0 - %80 |
| Ağırlık | 987 g |
|---|
| Paket genişliği | 255 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 330 mm |
| Paket yüksekliği | 59 mm |
| Paket ağırlığı | 1 kg |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|
| GTIN/EAN | 0065030843720 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler