| Kablo uzunluğu | 7.6 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | DVI-D |
|---|---|
| Konnektör 2 | DVI-D |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Veri aktarım hızı | 9.9 Gbit/s |
| Ferit boncuk | Evet |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Çift Bağlantı DVI | Evet |
|---|---|
| Kablo kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Maksimum çözünürlük | 2560 x 1600 piksel |
|---|
| AWG tel ölçüsü | 28 |
|---|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Paket genişliği | 56 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 238 mm |
| Paket yüksekliği | 300 mm |
| Paket ağırlığı | 763 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| GTIN/EAN | 0065030839907 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler