| Kablo uzunluğu | 5 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | DVI-D |
|---|---|
| Konnektör 2 | DVI-D |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Maksimum çözünürlük | 1920 x 1200 piksel |
|---|
| AWG tel ölçüsü | 28 |
|---|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
| Kablo kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Ağırlık | 500 g |
|---|
| Paket genişliği | 200 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 220 mm |
| Paket yüksekliği | 38 mm |
| Paket ağırlığı | 422 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|
| GTIN/EAN | 0065030857420 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler