| Kablo uzunluğu | 9,1 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Sertifikasyon | UL2919 |
| AWG tel boyutu | 28 |
|---|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
| Kablo kılıfı malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 0 - %80 |
| Ağırlık | 880 g |
|---|
| Paket genişliği | 69 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 238 mm |
| Paket yüksekliği | 288 mm |
| Paket ağırlığı | 900 g |
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|
| GTIN/EAN | 0065030839860 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler