| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
|---|---|
| Ana bilgisayar arabirimi | USB |
| Arayüz | WLAN |
| USB sürümü | 2.0 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 600 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ standartları | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Evet |
| Wi-Fi bandı | Çift bant (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekans aralığı | 2,4 - 5 GHz |
| En iyi Wi-Fi standardı | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Desteklenen WLAN veri aktarım hızları | 150, 200, 433 Mbit/s |
| Modülasyon | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Güvenlik algoritmaları | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
|---|
| Bileşen | Dizüstü Bilgisayar |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Anten tasarımı | Harici |
| Anten kazanç seviyesi (maks) | 5 |
| Çalışma modları | Altyapı modu |
| Dahili | Evet |
|---|
| Anten | Evet |
|---|
| Tak ve Çalıştır | Evet |
|---|
| LED göstergeleri | Durum |
|---|
| USB ile çalışır | Evet |
|---|
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Windows 11 Enterprise x64, Windows 7 Professional x64, Windows 10, Windows 11 Home, Windows 7 Starter, Windows 10 Education, Windows 11 Pro, Windows 7 Starter x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Education x64, Windows 11 x64, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home, Windows 8, Windows 10 Home x64, Windows 7, Windows 8 Enterprise, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows XP, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows XP Home, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Pro x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows XP Professional, Windows 10 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1, Windows XP Professional x64, Windows 11, Windows 7 Home Premium x64, Windows 11 Enterprise, Windows 7 Professional |
|---|---|
| Desteklenen Mac İşletim Sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -40 - 70 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 10 - 90% |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | 5 - 90% |
| Genişlik | 57,8 |
|---|---|
| Yükseklik | 173,4 |
| Derinlik | 18 |
|---|
| Paket genişliği | 207 |
|---|---|
| Paket derinliği | 148 |
| Paket yüksekliği | 42 |
| Paket ağırlığı | 140 |
| Kaynak CD'si | Evet |
|---|---|
| Hızlı kurulum kılavuzu | Evet |
| Uyumluluk sertifikaları | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
|---|
| Armonize Sistem (HS) kodu | 85176990 |
|---|
| GTIN/EAN | 6935364099862 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler