| Bağlantı teknolojisi | Wired |
|---|---|
| Ana bilgisayar arayüzü | USB |
| Arayüz | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) bağlantı noktaları | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A hub bağlantı noktası sayısı | 2 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5000 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ standartları | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN veri hızları | 10, 100, 1000 Mbit/sn |
| Kablolama teknolojisi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wake-on-LAN desteği | Yes |
| Otomatik MDIX IEEE | Yes |
| Tam çift yönlü | Yes |
| Jumbo Frame desteği | Yes |
| Jumbo çerçeveler | 9000 |
| VLAN etiketleme | Yes |
| Ürün Rengi | Black |
|---|---|
| Dahili | No |
| Yonga seti | Realtek RTL8153 |
| Arızalar arası ortalama süre (MTBF) | 637901 h |
| Güç tüketimi | 1092 mA |
|---|---|
| USB ile güç beslemeli | Yes |
| Desteklenen Windows İşletim Sistemleri | - |
|---|---|
| Desteklenen Mac İşletim Sistemleri | - |
| Desteklenen Linux İşletim Sistemleri | Yes |
| Desteklenen diğer işletim sistemleri | ChromeOS |
| Desteklenen sunucu işletim sistemleri | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Çalışma sıcaklığı | 0 - 70 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -10 - 55 °C |
| Çalışma bağıl nemi | 40 - 50% |
| Genişlik | 37 mm |
|---|---|
| Derinlik | 255 mm |
| Yükseklik | 17 mm |
| Ağırlık | 25.9 g |
| Paket genişliği | 128 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 220 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 106 g |
| Kılavuz | Yes |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Harmonize Sistem (HS) Kodu | 85176990 |
|---|---|
| Ana koli genişliği | 355 mm |
| Ana koli uzunluğu | 455 mm |
| Ana koli yüksekliği | 270 mm |
| Ana koli başına ürün sayısı | 200 adet |
| Gövde malzemesi | Plastic |
|---|---|
| Akış kontrolü desteği | Yes |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!