| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Hoparlör Tasarımı |
| Treble Sürücü Sayısı | 3 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 40 milimetre (mm) |
| Orta Frekanslı Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Orta Frekanslı Sürücü Boyutu | 120 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 320 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 50mm ön tweeter / 40mm yan ve arka tweeter |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-20000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Var |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Ses ayar düğmeleri / Çalma kontrol düğmesi / Mega Bass düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 30 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Özel Music Center uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | USB bağlantı noktası üzerinden diğer cihazları şarj etme özelliği (7.5W) |
|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | 100W / Bekleme modunda 0.5W |
| Aydınlatma | Var |
|---|---|
| Aydınlatma Detayları | LED aydınlatma |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu ve tekerlekleri var / Mobil ve tablet için standı var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 410 * 439 * 880 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 26.6 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!