| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 25 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 110 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | Pasif radyatöre sahip |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bluetooth düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / BAS güçlendirme düğmesi / Party Connect düğmesi / Pil düğmesi / Aydınlatma düğmesi / Gitar düğmesi / Mikrofon ve gitar sesi için ortak ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 30 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses ve aydınlatma kişiselleştirme için Music Center uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Pil Teknolojisi | Lityum İyon |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 3 saat |
| Enerji Tüketimi | 35W / Bekleme modu: 0.5W |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|---|
| Aydınlatma Detayları | LED aydınlatma |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 215 * 256 * 460 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 5600 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!