| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 8W |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 20 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 68 * 61 milimetre (mm) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | 1 yüzde (%) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| IPX Dayanıklılığı | IP67 (Toza ve 1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bluetooth düğmesi / Bas güçlendirme düğmesi / Çağrı ve çalma kontrolü için ortak düğmeler / Aydınlatma ayar düğmesi / Pil düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 30 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses ve aydınlatma kişiselleştirme için Music Center uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
|---|---|
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 5 saat |
| Enerji Tüketimi | Bekleme modu 0.3W / Normal mod 17W |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Kumaş |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Ortam Aydınlatması (Ambient Illumination) |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 136 * 138 * 318 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 3 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!