| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Treble Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 254 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 254 milimetre (mm) |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 80 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 55-20000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Gitar girişi / Radyo çalma özelliği / 5 ses efekti (FLAT/POP/ROCK/JAZZ/CLASSIC) / TWS desteği / Mikrofon menzili 25 metreye kadar / CE, FCC, RoHS, Green Dot, Triman, WEEE sertifikaları |
|---|
| Pil Kapasitesi | 7500mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 6 saat |
| Hava çıkış kanalları | Arka panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | 6 aydınlatma efekti moduna sahiptir |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Kolay taşıma için kulpu var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 320 * 340 * 862 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 20 kilogram (kg) |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!