| Şarj cihazı uyumluluğu | Evrensel |
|---|---|
| USB Tip-C bağlantı noktası sayısı | 3 |
| Hızlı şarj teknolojisi | Güç Dağıtımı 3.1 |
| Şarj cihazı türü | İç Mekan |
| Aynı anda bağlanabilen cihaz sayısı (maks) | 4 |
| Programlanabilir güç kaynağı (PPS) | Evet |
| Güç kaynağı türü | AC |
|---|---|
| Güç koruma özellikleri | Aşırı akım, Aşırı voltaj, Aşırı ısınma |
| Giriş voltajı | 100 - 240 V |
| Giriş akımı | 2.2 |
| Maksimum güç | 142 |
| Maksimum çıkış voltajı | 28 |
| Minimum çıkış voltajı | 5 |
| Bağlantı noktası 1 çıkış gücü | 140 |
| Bağlantı noktası 2 çıkış gücü | 65 |
| Bağlantı noktası 3 çıkış gücü | 65 |
| Bağlantı noktası 4 çıkış gücü | 12 |
| Bağlantı noktası 1 çıkış akımı | 5 |
| Bağlantı noktası 2 çıkış akımı | 3.25 |
| Bağlantı noktası 3 çıkış akımı | 3.25 |
| Bağlantı noktası 4 çıkış akımı | 2.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A bağlantı noktası sayısı | 1 |
|---|
| Hızlı şarj | Evet |
|---|---|
| USB Güç Dağıtımı revizyonu | 3.1 |
| Gövde malzemesi | Plastik |
| Giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Galyum nitrür (GaN) transistörler | Evet |
| Paket genişliği | 170 |
|---|---|
| Paket derinliği | 142 |
| Paket yüksekliği | 35 |
| Paket ağırlığı | 435 |
| Birlikte sunulan güç fişi türleri | AU, AB, NA, BK |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 25 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | %10 - %90 |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | %10 - %90 |
| Kılavuz | Evet |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | UL |
|---|
| Ana (dış) kutu genişliği | 370 |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 360 |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 170 |
| Ana (dış) kutu başına ürün sayısı | 20 adet |
| GTIN/EAN | 0065030903936 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler