| Şarj cihazı uyumluluğu | Evrensel |
|---|---|
| USB Tip-C bağlantı noktası sayısı | 2 |
| Hızlı şarj teknolojisi | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Şarj cihazı tipi | İç Mekan |
| Çalışma prensibi | İletişim |
| Güç kaynağı türü | AC |
|---|---|
| Giriş voltajı | 100 - 240 V |
| Giriş akımı | 2.5 |
| Maksimum çıkış voltajı | 20 |
| Minimum çıkış voltajı | 5 |
| AC adaptör gücü | 100 |
| AC adaptör çıkış akımı | 5 |
| Uyumlu güç fişi tipleri | ABD |
| USB 3.2 Nesil 1 (3.1 Nesil 1) Tip-A bağlantı noktası sayısı | 2 |
|---|
| Hızlı şarj | Evet |
|---|---|
| USB Güç Dağıtımı revizyonu | 3.0 |
| Gövde malzemesi | Plastik |
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1.8 |
| Galyum Nitrür (GaN) transistörleri | Evet |
| Genişlik | 33 |
|---|---|
| Yükseklik | 74 |
| Ağırlık | 274 |
| Derinlik | 77 |
|---|
| Paket genişliği | 155 |
|---|---|
| Paket derinliği | 174 |
| Paket yüksekliği | 40 |
| Paket ağırlığı | 500 |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 25 °C |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı (T-T) | -15 - 40 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 20 - 85% |
| Kablolar dahil | USB Tip-C |
|---|
| Ana (dış) kutu genişliği | 335 |
|---|---|
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 430 |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 195 |
| Ana (dış) kutu başına ürün | 20 adet |
| GTIN/EAN | 0065030901604 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler