| Şarj cihazı uyumluluğu | Dizüstü Bilgisayar |
|---|---|
| Şarj cihazı türü | İç Mekan |
| Temel cihaz türü | Dizüstü Bilgisayar |
| Güç kaynağı türü | AC |
|---|---|
| Giriş voltajı | 100 - 240 V |
| AC adaptör çıkış akımı | 1.5 |
| Uyumluluk | Acer, Asus, Compaq, Gateway, HP, Toshiba, Dell, IBM/Lenovo, Winbook |
|---|---|
| Giriş frekansı | 47 - 63 Hz |
| Sertifika | FCC, CE, WEEE, RoHS |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 2.5 |
| Ağırlık | 331.6 |
|---|
| Boyutlar (GxDxY) | 145 x 68 x 17 mm |
|---|
| Dahili pil | Hayır |
|---|
| GTIN/EAN | 0766623101646 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler