| Şarj cihazı uyumluluğu | Evrensel |
|---|---|
| Şarj cihazı türü | İç Mekan |
| Güç kaynağı türü | AC |
|---|---|
| Giriş voltajı | 100 - 240 V |
| Maksimum güç | 60 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A bağlantı noktası sayısı | 13 |
|---|
| Ürün rengi | Gri |
|---|
| LED göstergeler | Evet |
|---|
| Tak ve Çalıştır | Evet |
|---|---|
| Giriş frekansı | 50/60 Hz |
| Genişlik | 187 |
|---|---|
| Yükseklik | 24 |
| Ağırlık | 200 |
| Derinlik | 53 |
|---|
| Paket genişliği | 209 |
|---|---|
| Paket derinliği | 120 |
| Paket yüksekliği | 66 |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 50 °C |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu | 85044095 |
|---|
| GTIN/EAN | 8595611702952 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler