| Şarj cihazı uyumluluğu | Kulaklıklar, Kulaklık Seti, Cep Telefonu, Netbook, Dizüstü Bilgisayar, Güç Bankası, Akıllı Telefon, Tablet, Evrensel |
|---|---|
| USB Tip-C bağlantı noktası sayısı | 1 |
| Hızlı şarj teknolojisi | Süper Hızlı Şarj |
| Şarj cihazı türü | İç Mekan |
| Aynı anda bağlanabilen cihaz sayısı (maks) | 1 |
| Çıkış Sayısı | 1 çıkış |
| Güç kaynağı türü | AC |
|---|---|
| Giriş voltajı | 100 - 240 V |
| Giriş akımı | 1 |
| Maksimum güç | 30 |
| Maksimum çıkış voltajı | 20 |
| Minimum çıkış voltajı | 5 |
| Çıkış akımı (5V) | 3 |
| Çıkış akımı (9V) | 3 |
| Güç tüketimi (boşta) | 0,06 |
| Ortalama aktif verimlilik | 82,24 |
| Hızlı şarj | Evet |
|---|---|
| Uyumluluk | iPhone 14/ 14 Pro / 14 Pro Max / 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max / iPhone 12 / 12 mini / 12 Pro / 12 Pro Max / 11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / Samsung Galaxy S22 / S22+ / S21 / S21+ / S20 / S20+ / S20 Ultra / S10 / S10e / S10+ / S9 / S9+ / S8 / S8+ / Note 20 Ultra / Note 20 / Note 10 / Note 9 / |
| Giriş frekansı | 50/60 Hz |
| Ürün rengi | Siyah |
|---|
| Genişlik | 28,4 |
|---|---|
| Yükseklik | 28,4 |
| Ağırlık | 36,28 |
| Derinlik | 35,3 |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
|---|---|
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | Orman Yönetim Konseyi (FSC) |
| GTIN/EAN | 0194644103538 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler