| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 203.2 milimetre (mm) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Eko ayar tekerleği / Tiz ayar tekerleği / Bas ayar tekerleği / Hoparlör ses ayar tekerleği / Mikrofon ses ayar tekerleği / Çalma kontrol düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| İşlem Mesafesi | 15 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | FM Radyo çalma / TWS desteği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 3600mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum İyon |
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2 saat |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | LED ışık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Kolay taşıma için kulpu ve tekerlekleri var / Cep telefonu için standı var / Mikrofon tutucu bölmesi var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 306 * 306 * 848 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 4760 gram (g) |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!