| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 139.7 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 76.2mm tam kapsamlı sürücü |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 98 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 40-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 12 ohm (Ω) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Hoparlör ses ayar düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Razer Synapse yazılımı ile uyumlu |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | THX onaylı / Kablolu subwoofer / EQ kişiselleştirme özelliği / Windows, Android, Apple iOS ile uyumlu |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Ahşap |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB aydınlatma / Razer Chroma RGB desteği |
| Boyutlar ve Ölçüler | 130 x 181 x 184 mm (hoparlör) / 265 x 265 x 300.5 mm (subwoofer) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | Hoparlör: 2.6 kg / Subwoofer: 4.8 kg |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler