| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | Bir adet 12 inç sürücü |
|---|---|
| Ses Hassasiyeti (dB) | 75 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 40-15000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Çalma kontrol düğmesi / Ortak müzik çalma/duraklatma düğmesi / Ses ayar tekerleği / Gitar ses ayar tekerleği / Eko ayar tekerleği / Ekolayzır ayar tekerleği / TWS düğmesi / LED düğmesi / Çalma modu değiştirme düğmesi / Kayıt düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 20 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Gitar girişi / TWS desteği / Radyo çalma, 87.5 ila 108 MHz |
|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 5 saat |
| Enerji Tüketimi | 18W (9V / 2A) |
| Gövde Malzemesi | Metal ve Ahşap |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Kolay taşıma için teleskopik sapı ve tekerlekleri var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 430 * 435 * 735 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 5 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler