| Pil Kapasitesi | 4000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Radyo anteni takılabilir |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 220 * 242 * 502 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 5500 kilogram (kg) |
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 50.8 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 165.1 milimetre (mm) |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 86 desibel (db) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / TWS düğmesi / Kayıt düğmesi / Işık efekti ayar düğmesi / Hoparlör ses ayar düğmesi / Mikrofon ses ayar düğmesi / Tiz, Bas ve EKO ayar düğmeleri / Gitar ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Gitar girişi / Radyo çalma özelliği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler