| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Hoparlör Tasarımı |
| Treble Sürücü Sayısı | 4 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 60 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 6 adet |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 4 adet 80mm woofer / 2 adet 200mm süper woofer |
| Empedans | 2 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | 30 yüzde (%) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Var |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Karaoke düğmesi / Karaoke ve DJ modu arasında geçiş düğmesi / Ses ayar düğmeleri / Çalma kontrol düğmeleri / Disk sürücüsü açma/kapama düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Ön panel |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | LED aydınlatma |
| Diğer Tasarım Özellikleri |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 295 * 300 * 944 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 21 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler