| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 8W |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Kaynak seçim düğmesi / Müzik çalma/duraklatma ve çağrı yanıtlama/sonlandırma için ortak düğme / Ses ayar düğmeleri - hoparlör üzerinde / Güç düğmesi / Müzik çalma/duraklatma düğmesi / Ses ayar düğmeleri - kulaklık üzerinde |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Hoparlör üzerine yerleştirerek veya Micro USB portu üzerinden kulaklık şarjı |
|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | Bekleme modu: 0.5W / Kapalı mod: 0.1W |
| Hava çıkış kanalları | Arka panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kulaklık için standı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 190 x 190 x 200 mm (hoparlör ve kulaklık) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 1500 g (Hoparlör ve Kulaklık) (1.5 kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler