| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 8W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 50mm sürücüye sahip |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 16 ohm (Ω) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / Çok fonksiyonlu düğme |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | 360° çevresel ses / TWS desteği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 4000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Kumaş |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Askısı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 76 * 76 * 165 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 473 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler