| Kablo uzunluğu | 3 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Desteklenen grafik çözünürlükleri | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| AWG tel boyutu | 28 |
|---|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
| Uyumlu ürünler | - BenQ Projektör: MP772ST, MP776ST, MP782ST - HP/Compaq Projektör: MP3220, MP-3222, MP-3320, MP-3800, VP6100, VP6110, VP6111, VP6120, VP6121, XP7010, XP7030 - LG Projektör: DX130, DX325 - Samsung SyncMaster: 206BW, 226BW, 244T, 245B, 245T, 2493HM, 2693HM, 275T |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Ağırlık | 140 g |
|---|
| Paket genişliği | 210 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 210 mm |
| Paket yüksekliği | 49 mm |
| Paket ağırlığı | 240 g |
| GTIN/EAN | 5054484284000 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler