| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 30W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 66mm tam kapsamlı sürücü / 2 adet 78mm radyatör |
|---|---|
| Ses Hassasiyeti (dB) | 85 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 60-18000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Evet |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Ses ayarı ve çalma kontrolü için ortak düğmeler / Ortak müzik çalma/duraklatma ve çağrı düğmesi / Kaynak seçimi ve ışık efekti ayarı için ortak düğme |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | 360° Ses / HD arama kalitesi / TWS teknolojisi desteği / Maksimum 32GB kapasiteli hafıza kartlarını destekler / MP3, WMA, WAV, APE, FLAC çalma formatlarını destekler |
|---|
| Pil Kapasitesi | 8000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 3.5 saat |
| Enerji Tüketimi | 10W (5V / 2A) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Omuz askısı takılabilir |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 106.2 * 115.2 * 250.4 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 1173 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler