| Aydınlatma | Var |
|---|---|
| Aydınlatma Detayları | RGB ışık dansına sahiptir |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Ahşap |
| Boyutlar ve Ölçüler | 200 * 360 * 860 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 15 kg (Toplam) |
| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Orta Frekanslı Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Orta Frekanslı Sürücü Boyutu | 165.1 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 4 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 203.2 milimetre (mm) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Aydınlatma ayar düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Aydınlatma kişiselleştirme için özel uygulama |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | FM Radyo çalma özelliği / wav, wma, mp3 formatlarını çalar |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler