| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 80W |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 177.8 milimetre (mm) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 30 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / Ses ayar tekerleği / Işık efekti ayar düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Kayıt düğmesi / Tiz, Bas ayar düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | 32GB'a kadar hafıza kartı desteği / Gitar girişi |
|---|
| Pil Kapasitesi | 6000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2 saat |
| Hava çıkış kanalları | Arka panel |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Ekranı var / Cep telefonu için standı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 250 * 300 * 720 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 6500 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler