| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 210W |
| Bass Sürücü Sayısı | 6 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 304.8 milimetre (mm) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Var |
| Koaksiyel Portu | Var |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Mikrofon öncelik düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Aydınlatma ayar düğmesi / Karaoke düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / Hoparlör ses ayar tekerleği / Mikrofon ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Uygulama kullanarak ses ve ışık ayarı yapabilme |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | Karaoke desteği / FM Radyo çalma özelliği / TWS desteği / mp5 çalma formatını destekler |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Ahşap |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB ışık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Kolay taşıma için kulpu var |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler