| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 254 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 1 adet 76.2mm sürücü / 1 adet 38.1mm sürücü |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Ses ayar tekerleği / Eko ayar tekerleği / Ses efektleri ayar tekerlekleri / Ses efektleri düğmeleri / Bas düğmesi / Işık efekti ayar düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / Bluetooth ayar düğmesi / Klasör düğmesi / Kaynak seçim düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma özelliği / TWS teknolojisi / Gitar girişi |
|---|
| Pil Kapasitesi | 12000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Enerji Tüketimi | 133W (11.1V / 12A) |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Ön panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Ahşap |
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekran / Kolay taşıma için tekerlekleri var / Anteni var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 310 * 330 * 990 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 14.2 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler