| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Aydınlatma | Yok |
|---|---|
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var |
| Hava çıkış kanalları | Ön panel |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Boyutlar ve Ölçüler | 210 x 335 x 335 mm (subwoofer) / 75 x 100 x 335 mm (hoparlör) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 5.7 kilogram (kg) |
| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 1 x 30W / 3 x 15W |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Radyo ve çalma kontrolü için ortak düğmeler / Kaynak seçim düğmesi / Sessize alma düğmesi / EQ ayar düğmesi / Ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma özelliği |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler