| Kablo uzunluğu | 2 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Bej |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Ağırlık | 120 g |
|---|
| Paket genişliği | 170 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 30 mm |
| Paket yüksekliği | 200 mm |
| Paket ağırlığı | 220 g |
| GTIN/EAN | 5704327810179 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler