| Kablo uzunluğu | 2 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Bej |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Dişi |
| Ağırlık | 90 g |
|---|
| Paket genişliği | 270 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 210 mm |
| Paket yüksekliği | 23 mm |
| Paket ağırlığı | 190 g |
| GTIN/EAN | 5704327815464 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler