| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 165W (subwoofer) / 67W (toplam uydu hoparlörler) / Maksimum güç 1000W |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Ses Hassasiyeti (dB) | 110 desibel (db) |
|---|---|
| Empedans | 75 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Var |
| Koaksiyel Portu | Var |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Var |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 3.5mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Ses ayar tekerleği / Sesi açma/kapama düğmesi / Kaynak seçim düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Dolby Digital / THX onaylı / DTS çevresel ses desteği / Kişisel bilgisayarlar, TV'ler, akıllı telefonlar, tabletler ve oyun konsollarıyla uyumlu |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Sağ panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 280 x 292 x 350 mm (subwoofer) / 92.5 x 99.3 x 165.3 mm (uydu hoparlörler) / 93.5 x 100.3 x 166.3 mm (merkez hoparlör) / 281 x 293 mm (kontrol konsolu) / 18.9 x 43 x 111 mm (uzaktan kumanda) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler