| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | Bir adet 20W / İki adet 10W |
| Hoparlör Tasarımı |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Woofer Amplifikatör Gücü | |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 93 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 40-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Bluetooth düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 20 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Ses kalitesini artırmak için DSP teknolojisi / Micro USB portu üzerinden çalma / Windows, macOS, Android ve iOS ile uyumlu |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | 17.5V / 2.5A |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Ön panel |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 85.2 x 93.9 x 199.9 mm (her bir hoparlör) / 180 x 234 x 240 mm (subwoofer) / 29.4 x 69.9 x 69.9 mm (kablosuz kontrolcü) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | Her Hoparlör: 389.6 g / Subwoofer: 2450.6 g / Kablosuz Kontrolcü: 51.8 g |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler