| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | Maksimum güç 6W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | İki adet 50mm sürücü |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| NFC Desteği | Yok |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 76 * 84.5 * 151.5 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 550 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler