| USB sürümü | USB 2.0 |
|---|
| Bağlantı 1 | USB A |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB C |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlantı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| Hızlı şarj | Evet |
| USB Güç Dağıtımı'na kadar | 15 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternatif Modu | Hayır |
| AWG tel boyutu | 24/32 |
|---|---|
| Bağlantı kontakları kaplaması | Nikel |
| Kablo koruması | Alüminyum Mylar Folyo |
| Maksimum veri aktarım hızı | 0,48 Gbit/s |
| Kablo kılıfı malzemesi | Termoplastik elastomer (TPE) |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0,15 m |
| Maksimum çıkış akımı | 3 A |
|---|
| Kablo çapı | 3 mm |
|---|---|
| Bükülme yarıçapı (min) | 1,27 cm |
| Paket genişliği | 200 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 128 mm |
| Paket yüksekliği | 5 mm |
| Paket ağırlığı | 15 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| İçermez | Halojen |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | -10 - 60 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 70 °C |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Ana (dış) kılıp başına ürünler | 400 adet |
|---|---|
| Ana (dış) kasa genişliği | 500 mm |
| Ana (dış) kasa uzunluğu | 320 mm |
| Ana (dış) kasa yüksekliği | 210 mm |
| GTIN/EAN | 0065030922722 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler