| USB sürümü | USB4 Gen 2x2 |
|---|---|
| DisplayPort sürümü | 2.1 |
| Bağlayıcı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 | USB C |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Hızlı şarj | Evet |
| USB Güç Dağıtımı revizyonu | 3.0 |
| USB Güç Dağıtımı'na kadar | 240 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternatif Modu | Evet |
| Maksimum yenileme hızı | 120 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Evet |
| AWG tel boyutu | 32/34 |
|---|---|
| Bağlantı elemanı kontakları kaplama | Nikel |
| Kablo yalıtımı | Alüminyum Mylar Folyo |
| Maksimum veri aktarım hızı | 20 Gbit/s |
| Kablo dış kılıf malzemesi | Termoplastik elastomer (TPE) |
|---|
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,8 m |
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Maksimum çözünürlük | 3840 x 2160 piksel |
|---|
| Giriş akımı (maks.) | 3 A |
|---|
| Kablo çapı | 5,1 mm |
|---|
| Ağırlık | 85 g |
|---|
| Paket genişliği | 230 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 80 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 106 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 60 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uygunluk sertifikaları | RoHS, CE |
|---|
| GTIN/EAN | 0065030923651 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler