| USB sürümü | USB4 Nesil 4x2 |
|---|---|
| DisplayPort sürümü | 2.1 |
| Bağlayıcı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 | USB C |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Hızlı şarj | Evet |
| USB Güç Dağıtımı revizyonu | 3.1 |
| USB Güç Dağıtımı'na kadar | 240 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternatif Modu | Evet |
| Maksimum yenileme hızı | 240 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) desteklenir | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) teknolojisi | Yüksek Dinamik Aralık 10+ (HDR10 Plus) |
| AWG tel boyutu | 30/34 |
|---|---|
| Bağlantı elemanı kontakları kaplama | Nikel |
| Kablo yalıtımı | Alüminyum Mylar Folyo |
| Maksimum veri aktarım hızı | 80 Gbit/s |
| Kablo dış kılıf malzemesi | Termoplastik elastomer (TPE) |
|---|
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Maksimum çözünürlük | 7680 x 4320 piksel |
|---|
| Giriş akımı (maks.) | 5 A |
|---|
| Ağırlık | 53 g |
|---|
| Paket genişliği | 230 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 80 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 66 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | CE, RoHS |
|---|
| Ana (dış) kutu başına ürün | 104 adet |
|---|---|
| Ana (dış) kutu genişliği | 19,7 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 460 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 220 mm |
| GTIN/EAN | 0065030921541 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler