| USB sürümü | USB4 Gen 2x2 |
|---|
| Bağlantı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB C |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlantı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| USB Güç Dağıtımı'na kadar | 100 W |
| USB Type-C DisplayPort Alternatif Modu | Evet |
| Maksimum yenileme hızı | 120 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Evet |
| Yüksek Dinamik Aralık (HDR) destekli | Evet |
| AWG tel boyutu | 34 |
|---|---|
| Bağlantı kontakları kaplaması | Nikel |
| Maksimum veri aktarım hızı | 40 Gbit/s |
| Kablo kılıfı malzemesi | Termoplastik elastomer (TPE) |
|---|
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Maksimum çözünürlük | 7680 x 4320 piksel |
|---|
| Kablo uzunluğu | 1 m |
|---|
| Kablo çapı | 5 mm |
|---|
| Ağırlık | 53 g |
|---|
| Paket genişliği | 125 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 225 mm |
| Paket yüksekliği | 15 mm |
| Paket ağırlığı | 30 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
|---|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
| İçermez | Halojen |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 45 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -10 - 70 °C |
| Ana (dış) kılıp başına ürünler | 150 adet |
|---|---|
| Ana (dış) kasa genişliği | 500 mm |
| Ana (dış) kasa uzunluğu | 320 mm |
| Ana (dış) kasa yüksekliği | 210 mm |
| GTIN/EAN | 0065030897068 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler