| USB sürümü | USB 2.0 |
|---|
| Bağlantı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB C |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlantı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| Hızlı şarj | Evet |
| USB Güç Dağıtımı'na kadar | 100 W |
| Kablo kılıfı malzemesi | Kevlar |
|---|
| Ürün rengi | Siyah, Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0,2 m |
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Ağırlık | 13 g |
|---|
| Paket genişliği | 80 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 20 mm |
| Paket yüksekliği | 113 mm |
| Paket ağırlığı | 350 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
|---|---|
| Garanti süresi | 5 yıl |
| GTIN/EAN | 5705730441660 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler