| Kablo uzunluğu | 5 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | DVI-D |
|---|---|
| Konnektör 2 | DVI-D |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Veri aktarım hızı | 9.9 Gbit/s |
| Sertifika | REACH, UL |
| Çift Bağlantı DVI | Hayır |
|---|---|
| Kablo kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| Maksimum çözünürlük | 2560 x 1600 piksel |
|---|
| AWG tel ölçüsü | 28 |
|---|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -25 - 85 °C |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|
| GTIN/EAN | 4002888362245 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler