| Kablo uzunluğu | 15 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Gri |
| Konnektör 1 | DVI-D |
|---|---|
| Konnektör 2 | DVI-D |
| Konnektör 1 cinsiyeti | Erkek |
| Konnektör 2 cinsiyeti | Erkek |
| Sertifika | REACH, UL |
| AWG tel ölçüsü | 24 |
|---|---|
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
| Kablo kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | -20 - 80 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -25 - 85 °C |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|
| GTIN/EAN | 4002888362078 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler