| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 1175W / Subwoofer 550W |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 25.4 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 254 milimetre (mm) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 80-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 6 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Yazılım Özellikleri | LG XBOOM uygulaması ile uyumlu |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Bluetooth Desteği | Var |
|---|---|
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | Bekleme modunda 0.5W |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|---|
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Radyo anteni var / LED ekranı var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 167 x 332 x 450 mm (oynatıcı) / 309 x 320 x 454 mm (her bir hoparlör) / 312 x 337 x 454 mm (subwoofer) |
| Ürün Ağırlığı | Oynatıcı: 6.2 kg / Her Hoparlör: 9.2 kg / Subwoofer: 9.4 kg |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!